Поблизу “Збаразького кільця” у ЖК “Варшавський мікрорайон” по вул. Підволочиське шосе,5, відкрився ще один будівельний маркет товарів для дому та ремонту. В перший день його роботи покупці могли оцінити великий асортимент запропонованих товарів, які дивували якістю та низькою ціною.

В самому магазині дійсно великий вибір товарів для будівництва та оздоблення – від саморізів до покрівлі. Втім, тут, звичайно, представлені далеко не всі бренди, якими користується сучасне будівництво.

На відкриття багато гостей магазину прийшли просто поцікавитися – вивчити ціни і асортимент. Багато виходили не з порожніми руками. До речі, цільова аудиторія теж явно розділилася: серйозні чоловіки вивчали будівельні інструменти, робочі та виконроби – будматеріали.

Для людей, які активно проводять ремонт у своїх щойнозбудованих квартирах у ЖК “Варшавський мікрорайон” магазин дійсно може стати гарною підмогою в ремонті. А у сусідів поблизу місцезнаходження маркету тепер з’явилася ще одна точка, куди можна приїхати, порівняти ціни і асортимент та купити все, що потрібно для ремонту та оздоблення.